YITH – WooCommerce Wishlist Premium

Açıklama

YITH Woocommerce Wishlist WordPress plugin! Eklentisiyle Müşterilerinizin istedikleri ürünlerin listesini oluşturmasına ve bunları aile ve arkadaşlarıyla paylaşmasına izin verin.

Öte yandan, kullanıcılar istek listelerini arkadaşlarıyla veya sosyal ağlar aracılığıyla paylaşırlarsa, bu satışları artıracak ve çevrimiçi işinizin tanıtımına yardımcı olacaktır. YITH – WooCommerce Wishlist  sayesinde tüm bunları başarabilirsiniz. Piyasada en çok kullanılanlardan biri olan bu eklentinin güçlü noktası, kullanıcıların ürünleri en iyi şekilde bölmek için birden fazla istek listesi oluşturma olasılığı gibi çeşitli özellikleridir.

Bundan nasıl yararlanabilirsiniz?

  1. Müşterilerinizin ilgi alanlarını ve istek listelerindeki en popüler ürünleri analiz etme imkanına sahip olacaksınız.
  2. Kullanıcılara promosyon e-postaları ve istek listelerinin içeriğine göre hedeflenen indirimler göndererek dönüşümleri artıracaksınız.
  3. Müşterilerin istek listelerini arkadaşları ve akrabaları ile paylaşmalarına izin vererek satışlarınızı artırabileceksiniz.
  4. Müşterilerinizin ilgilendikleri ürünleri takip etmelerine ve fiyatları, stok durumunu vb. izlemelerine izin vereceksiniz.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *