WPML WordPress Multilingual CMS Plugin

Açıklama

WPML WordPress Multilingual CMS Eklentisi, WordPress web sitelerini ve bloglarını çok dilli kullanıma hazır hale getirmek için tasarlanmış gelişmiş bir eklentidir. Kullanımı kolay bir arayüz ile iki dilli ve çok dilli içerik oluşturulmasını sağlar.

WPML WordPress Multilingual CMS Eklentisi, birden çok dili yönetme sürecini basitleştirir ve bunları WordPress web sitenize eklemeyi kolaylaştırır. Karmaşık içeriğe sahip sitelerde bile yerel bir çok dilli kurulum elde etmek için WPML eklentisini yükleyebilirsiniz. Eklenti son derece çok yönlüdür ve çok çeşitli temalar ve eklentilerle çalışarak web sitenizin yeteneklerini istediğiniz gibi kolayca genişletmenize olanak tanır.

WPML ayrıca profesyoneller için çok çeşitli güçlü çeviri teknolojileri sunar. Çeşitli çeviri yönetim sistemleri ve çeviri hizmetleri ile entegre çalışarak çeviri siparişlerinin takip edilebilmesini sağlar, WordPress Kontrol Panelinden yönetilir ve faturalandırılır. Ayrıca eklenti, çevrilebilir medya, diller arası içerik arama ve çok daha fazlası gibi özellikler içerir.

Ayrıntılı belgeler, video eğitimleri ve aktif bir destek forumu ile WPML’nin kurulumu ve başlatılması kolaydır. Yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkes için uygun, çok dilli WordPress web siteleri oluşturmanın ve yönetmenin verimli bir yolunu sunar.

WPML WordPress Multilingual CMS kullanmanın faydaları

WPML WordPress Multilingual CMS Eklentisi, WordPress ile çok dilli web siteleri oluşturmayı ve onları bir sonraki seviyeye taşımayı kolaylaştırır. Gönderiler, sayfalar, sınıflandırma ve menüler dahil olmak üzere içeriği kolayca çevirmenize olanak tanır. Ayrıca WPML’ye özgü temalar ve eklentiler, yerleşik dil anahtarı ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikler sunar. 

WPML ayrıca güçlü çeviri yönetimi ve çeviri editörlerinin yanı sıra çeşitli çeviri/yerelleştirme hizmetleri için güçlü destek içerir. WPML ile kolaylıkla çok dilli bir web sitesi oluşturabilir ve müşterilerinize en iyi anladıkları dilde hizmet verildiğinden emin olabilirsiniz. 

Ayrıca, içeriğinizin arama motoru sonuçlarında düzgün görünmesini sağlamak için çok dilli SEO için kapsamlı destek sunar. Tüm bu özellikler, WPML’yi siteniz için kullanılabilecek en iyi çok dilli WordPress eklentilerinden biri yapar.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *