Yith WooCommerce Tab Manager Premium

Açıklama

KULLANICILARA İSTEDİKLERİNİ VERİN

Hiç bu kadar çok istediğiniz bilgileri hızlı bir şekilde bulamamanın tatsız hissiyle çevrimiçi alışveriş yaptınız mı? Bunun nedeni, baktığınız ürün sayfasının etkili olmamasıdır. Ve size her şeyin YITH WooCommerce Tab Manager ile çözülebileceğini söylesem ne düşünürdünüz?

Bir satın alma yaptığımızda, her zaman: satın alacağımız şeyin doğru ürün olduğundan emin olmak isteriz.

YITH WooCommerce Tab Manager, varsayılan ürün sayfalarını ve içeriklerini değerlendirmenize izin vererek ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde özelleştirmenize olanak tanır. Üreticinin ayrıntıları, özel bir galeri, video eğitimleri, indirilecek ek dosyalar (PDF kılavuzları gibi)… bu sekmelere ekleyebileceğiniz içeriğin bir sınırı, hatta fiziksel mağazanıza nasıl ulaşacağınızla ilgili bir harita bile yoktur !

Ek olarak, YITH WooCommerce Tab Manager sayesinde her ürün için bir sekme,  olası bir teklifi göstermek için en iyi çözüm, bir uyarı veya neden olmasın, satın alınacağından emin olduğunuz bir ürüne özellikle vurgu yapabileceksiniz. Bu sayede hem satın alımları gerçekleştirmiş olacaksınız hem de kullanıcılarınız ne alacaklarına dair daha olumlu hissedecekler.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *