Yith WooCommerce Membership Premium

Açıklama

Yith WooCommerce Membership Premium, WooCommerce ile bir üyelik sitesi oluşturmanıza izin veren benzersiz bir eklentidir. Bu eklenti ile birden fazla üyelik seviyesi oluşturabilir ve her seviyeye özel içerik sunabilirsiniz.

Eşsiz bir çevrimiçi üyelik deneyimi oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli özelleştirme seçenekleri ve özellikleriyle birlikte gelir. Sitenizin belirli alanlarına erişimi her üyelik seviyesi için kontrol edebilir, esnek bir ücretlendirme yapısı oluşturabilir ve her seviye üyenize farklı avantajlar, indirimler ve teşvikler sunabilirsiniz.

Her üyelik seviyesi için belirli sayfalara, gönderilere ve ürünlere erişim izni verebilir, üyeliklerinizin ne kadar süreceğini, kimlerin ne oranda yararlanacağını yönetebilirsiniz. Üyeliğiniz için içerik erişimi ve yenileme politikaları gibi kurallar ve kısıtlamalar da oluşturabilirsiniz.

Üyelik eklentisi ile, bir üyeliğin ne zaman değiştiğini, sona erdiğini veya yenilenmesi gerektiğini bildiren bildirim e-postaları alabilirsiniz. Eklenti ile üyelik aktivitelerinizi takip edebilmeniz ve müşteri profillerini görüntüleyebilmeniz için özel raporlar da oluşturabilirsiniz.

Buna ek olarak, üye aboneliklerinden farklı ödeme ağ geçitlerinden ödeme kabul edebilir ve hatta bu üyelere indirim sağlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hesaplarını yönetebilir, kuponlar oluşturabilir ve kullanıcı istatistiklerini dışa aktarabilirsiniz.

Yith WooCommerce Membership Premium, başarılı bir çevrimiçi üyelik sitesi için gereken tüm araçları ve özellikleri sağlar ve mevcut ve yeni müşteri tabanınız için ilgi çekici ve etkileşimli bir kullanıcı deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur.

Yith WooCommerce Membership  Premium’un Özellikleri

• Satın aldıktan sonra kullanıcılara otomatik olarak bir üyelik planı atayın.
• Farklı abonelik kuralları ile sınırsız üyelik planları oluşturun.
• Kullanıcı üyelik planlarına dayalı olarak kısıtlanmış içeriğe ve ürüne erişim verin.
• Özel ve kısıtlanmış içerik ve ürünleri arama sonuçlarında bile görüntüleyin.
• Kullanıcıların bir plan satın aldıklarında kısıtlanmış içeriğe erişmelerine izin verin.
• Kurallara göre özel içerik oluşturun ve bunları kullanıcılara atayın.
• Bazı içerikleri, ürünleri ve etiketleri üyelere gösterilmekten hariç tutun.
• Bir üyelik planı sona erdiğinde otomatik bildirimler gönderin.
• Özel bir yönetici paneli ile üyelik rollerini/yeteneklerini yönetin.
• Planın sona erme tarihlerini izleyin ve üyelere hatırlatma e-postaları gönderin.
• Üyelik planları için farklı ücretler alarak gelir elde edin.
• Kullanıcıların üyelik planlarını yükseltmelerine/düşürmelerine izin verin.
• Üyeler için özel panolar oluşturun ve birbirleriyle etkileşime girmelerini sağlayın.
• Yinelenen ödemeler için YITH WooCommerce Subscription ile entegre edin.

Yith WooCommerce Membership  Premium kullanmanın faydaları

Yith WooCommerce Membership  Premium, web sitesi sahiplerinin mevcut WooCommerce mağazalarını kullanan müşteriler için üyelik planları oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olur. Her plan için fiyatları belirlemenize ve içerik kullanılabilirliği konusunda esnek kısıtlamalar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca abonelik tarihlerini ayarlayabilir ve belirli planlar için kupon atayabilirsiniz.

Ek olarak, bir plana abone olanlar hakkında raporlar almanıza, üyelerin kayıtlı bilgilerini görüntülemenize ve müşterilere hedefli e-postalar göndermenize olanak tanır. Ayrıca, YITH WooCommerce Subscription, YITH WooCommerce Subscription Premium ve YITH WooCommerce Advanced Refund System Premium gibi diğer eklentilerle olası entegrasyon sayesinde kurulumu ve yönetimi kolaydır.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *