wpmudev Defender Pro WordPress security Plugin

Açıklama

Defender Pro kötü amaçlı yazılım taramaları, IP engelleme, denetim günlükleri, güvenlik duvarı, oturum açma güvenliği ve daha fazlasını içeren WordPress güvenlik eklentisidir.

Defender Pro, kullanıcıların manuel ve otomatik güvenlik taramaları yapmasına olanak tanır. Bu taramalar, dosya özelliklerini, şüpheli kodları ve bilinen güvenlik açıklarını ele alır. Defender Pro ayrıca kötü amaçlı yazılımla ilgili benzer öğeleri tek bir çatı altında birleştirerek güvenlik yükseltmesi işini basitleştirir.

Güvenlik Duvarı ve IP Yöneticisi
Defender’ın IP yöneticisi ile sitenizi güvende tutun. Belirli IP’leri manuel olarak engelleyin, yasaklanmış IP’lerin bir listesini içe aktarın ve otomatik, zamanlanmış ve kalıcı kilitlemeler ayarlayın. Defender, belirli konumları hızlı bir şekilde engellemeyi ve kaldırmayı kolaylaştırır.

Giriş Koruması
Kaba kuvvet saldırıları, Defender pro ile boy ölçüşemez. Kullanıcıların parolaları tahmin etmeye çalışmasını durdurmak için oturum açma girişimlerini sınırlayın. Belirli sayıda başarısız oturum açma girişiminden sonra IP’leri kalıcı olarak yasaklayın veya zamanlanmış bir kilitlemeyi tetikleyin.

Giriş Ekranı Maskeleme
Defender, oturum açma ekranınızı özel bir URL’ye taşımayı kolaylaştırır. Oturum açma ekranı maskeleme yalnızca güvenliği iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda oturum açma kullanıcı deneyiminizi beyaz etiketlemenize olanak tanır ve marka bilinci oluşturmayı geliştirir.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *