WordPress Grace News Haber Teması

WordPress Ücretsiz Haber Teması
WordPress Ücretsiz Haber Teması

WordPress Grace News haber teması, haber, blog, medya ve iletişime odaklı ücretsiz özel bir temadır. Bu tema eğlence, çevrimiçi moda ve yaşam tarzı bloğu, müzik ve etkinlik haberleri, siyasi haberler, kişisel blog veya benzer okuma formatları için kullanılır. Tema, haber sitenizin sunumunu ilgi çekici hale getiren temiz ve güzel bir tasarım sunar. Birkaç dakika içinde ve herhangi bir kodlama tecrübesi olmadan profesyonel ve esnek bir haber sitesi geliştirmek istiyorsanız, bu tema sizin için mükemmel bir seçimdir.

WordPress grace news haber teması temiz kodlanmış ve en yeni teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. Tamamen işlevsel bir haber sitesi oluşturmaya yardımcı olacak gelişmiş seçenekler ve harika özelliklerle birlikte gelir. Keskin tasarımı ve blog düzeni, sitenizin farklı görüntüleme cihazlarında ve ekran boyutlarında çarpıcı görünmesini sağlar. Haberinizi veya iş markanızı en iyi şekilde temsil eden muhteşem fotoğrafları sergilemek için tam ekran Nivo kaydırıcısını kullanabilirsiniz. Logo, haber takibi ve sosyal medya ayarları ile güzel bir başlığa sahiptir.

Bu ücretsiz haber tarzı WordPress teması, renk seçenekleri, Google yazı tipleri, özel widget’lar, sosyal simgeler, Font Awesome simgeleri, resim kaydırıcısı, ilgili yazılar, yazar biyografisi, kenar çubuğu seçeneği, yapışkan başlık, kutulu ve tam genişlikte düzen seçeneği, sayfa şablonu ve daha birçok kullanışlı fonksiyona sahiptir.

Önerilen Okuma : Özelleştirmeleri kaybetmeden WordPress tema güncelleme işlemi nasıl yapılır?

Desteklenen Eklentiler

Grace news haber teması, Google ve diğer arama motorlarından daha fazla trafik almanıza yardımcı olacak tamamen SEO dostudur. Bu tema NextGEN galerisi, Revolution slider, SEO by Yoast, W3 Total Cache, Security plugin, WPForms, Gravity Forms, Contact Form 7, Newsletter ve daha pek çok popüler WordPress eklentisiyle uyumludur.

WordPress Grace News haber Teması Özellikleri

  • Esnek ve tamamen çok yönlü ücretsiz dergi stili WordPress teması
  • Çapraz tarayıcı uyumlu tamamen duyarlı düzen
  • Kurulumu ve özelleştirmesi çok kolay
  • Kenar çubuğu ve altbilgi için özel widget’lar
  • Yapışkan başlık seçeneği ile tam genişlikte ve kutulu düzen
  • İnanılmaz bir görüntü kaydırıcısı ve haber şeridi
  • Web sitenizi tanıtmak için SEO optimizasyonu
  • Web sitesi sayfalarını tasarlamak için birçok sayfa oluşturucu eklentisiyle uyumludur
  • Farklı kenar çubuğu seçenekleri ve sayfa şablonları mevcuttur
  • Çok dilli ve hazır çeviri

Sizce en iyi ücretsiz WordPress teması hangisi? Lütfen bunu yorum kısmına yazmaktan çekinmeyin. Ayrıca kullandığınız wordpress temasını da belirtebilirsiniz.

Bu makalede WordPress grace news haber teması ile ilgili bilgiler paylaştık umarım bu paylaşım ücretsiz tema arayışınızda size yardımcı olmuştur.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress eğitimleri için YouTube kanalımıza abone olun. Bizi InstagramTwitter ve Facebook‘ta da bulabilirsiniz.

Unutmayın yorum yaparsanız okurum soru sorarsanız cevaplarım

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

blank

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *