Wordfence Premium WordPress Security Plugin

Açıklama

Web sitelerinizi mevcut en iyi WordPress güvenliği ile koruyun.

Wordfence, WordPress’i korumak için sıfırdan oluşturulmuş bir uç güvenlik kapısı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı içerir. Tehdit Savunması Beslememiz, Wordfence’i web sitenizi güvende tutmak için ihtiyaç duyduğu en yeni güvenlik kapısı kuralları, kötü amaçlı yazılım imzaları ve kötü amaçlı IP adresleriyle donatır.

Neden Wordfence gibi bir uç kapı kapısı seçmelisiniz?

Wordfence, çalışır ve bulut alternatiflerinden daha iyi koruma sağlar. Bulut güvenlik duvarları atlanabilir ve geçmişte veri sızıntılarından muzdarip olabilir. Wordfence güvenlik kapısı, güvenlik kapısı kurallarımızın% 85’inden kullanımı kimlik bilgilerinden yarar; bu, bulut güvenlik duvarlarının erişemediği bir şeydir. Ve güvenlik duvarımızın bulut çözümleri gibi uçtan uca şifrelemeyi kırması gerekmiyor.

Gerçek Zamanlı Tehdit İstihbaratı ile Saldırganların Bir Adım Ötesinde Kalın

Doğrulanmış, güvenlik duvarını ve tarayıcıda etkili kılan şeydir, gerçek zamanlı korumayı gerçek için Premium’a yükseltin. Web sitesi görevinde kritikse, saldırıya uğramanın kesinti sürelerini, zorluklarını veya SEO işi karşılayabilir. Bu yüzden pek çok site Wordfence Premium tarafından sağlanan gerçek şifreli korumaya güveniyor. Wordfence Premium Nulled, görevde kritik web sitenizi korumak için ihtiyaç duyduğunuz gerçek uç nokta koruma sağlar. Bu güçlü ürünler için yükseltin:

  • Gerçek Zamanlı IP Kara Listesi. Wordfence tarafından korunan WordPress sitelerine aktif olarak saldıran IP adreslerinden gelen istekleri engel. Site satın alma korumayı geliştirir.
  • Gerçek Zamanlı Güvenlik Duvarı Kuralı Güncellemeleri. Wordfence güvenlik kapısı, web sitenize gelen kötü amaçlı trafiği ve engelleme için güvenlik kapısı kurallarından yararlanarak sizi en son WordPress saldırılarından ve güvenlik açıklarından korur.
  • Gerçek Zamanlı Kötü Amaçlı Yazılım İmza Güncellemeleri. Wordfence güvenlik tarayıcısı ve güvenlik kapısı, web sitenizdeki kötü amaçlı yazılımların tanımlanmasına ve kötü amaçlı gezintilerinin engellenmesine yardımcı olmak için kötü amaçlı yazılım imzasına dayanır.
  • İtibar Kontrolleri. Tarama sırasında sitenizin kötü amaçlı bilgi veya istenmeyen posta oluşturma veya spam içerik için 3 farklı kara listelenmemiş liste edin.
  • Ülke Engelleme. Bir saldırıya uğratmak, mağduriyetini kaybetme veya bir bölgeden tehlikeye atılmak veya faaliyet saniyenin 1 / 300.000’inden daha kısa sürede erdirmek için.
WordPress Güvenlik Duvarı

Wordfence, kötü amaçlı trafiği tanımlayan ve engelleyen bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) içerir. Uç çalışır ve WordPress ile derinlemesine entegrasyon sağlar. Bulut alternatiflerinin şifrelemeyi bozmaz, atlanamaz ve veri sızdırmaz. Entegre bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı, istekleri kötü amaçlı kod veya içerik içerik. Yetenek açma güvenlik önlemlerini uygulayarak kaba saldırılarına karşı koruma sağlar. Premium’a yükseltme, gerçek zamanlı güvenlik kapısı kuralı ve kötü amaçlı yazılım sıralama sıralaması, sitenizi kısaltırken koruyarak en kötü amaçlı IP’lerden gelen tüm istekleri engelleyen Gerçek Zamanlı IP Kara Listesini etkinleştirir.

WordPress Güvenlik Tarayıcısı

Wordfence tarayıcısı, temel dosyaları, temaları ve eklentileri kötü amaçlı yazılım, kötü URL’ler, arka kapılar, SEO spam, kötü amaçlı yönlendirmeler ve kod enjeksiyonlarına karşı denetler. Ayrıca dosyalarınızı WordPress.org deposundakilerle karşılaştırarak bütünlüklerini kontrol eder ve herhangi bir değişiklik bildirir. Değiştirilen dosyaları bozulmamış, sürümle üzerine yazarak onarın ve ait olmayan dosyaları silin. Ayrıca sitenizi bilinen güvenlik açıkları, terk edilmiş ve kapatılmış eklentiler dışında da kontrol eder. İçerik güvenliği kontrolleri, dosyalarınızın, gönderilerinizin ve yorumlarınızın tehlikeli URL’ler veya şüpheli içerik içermemesini sağlar. 

2 reviews

5.00 overall rating

2 out of 2 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Osman Koçak
Osman Koçak
17 Mayıs 2021

Bir süredir 6 sitemde Wordfence kullanıyorum. Son derece iyi çalışıyor ve ihtiyacım olan davetsiz misafirlere karşı koruma sağlıyor. Çoğunlukla deneyim eksikliğimden kaynaklanan sadece birkaç küçük sorun yaşadım ve eklentiyi şiddetle tavsiye ediyorum.

leyla
leyla
9 Ağustos 2021

WordPress ile yapılmış küçük bir işlketme sitem var ve saldırıya uğramıştı, başka WordPress güvenlik eklentilerini kullandım ancak sorunumu çözemedim. Wordfence’i satın aldım ve kurdum, sorunumu 5 dakikadan daha kısa bir sürede buldu ve onardı. İnanılmaz eklenti, çok basit ve çok güçlü.

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *