Vinkmag – AMP Newspaper Magazine WordPress Theme

Açıklama

Haber, Dergi WordPress teması

Vinkmag, Haber ajansları, Tur-Seyahat web siteleri, İş Dergisi, Yemek Tarifleri, Kripto Haberler, Sağlık Dergisi, Teknoloji Siteleri ve her tür yayınlama veya inceleme sitesi için oluşturulmuş Çok Konseptli, Benzersiz, Haber, Dergi ve Blog WordPress Temasıdır. Vinkmag artık RTL’yi destekliyor. Bu, artık temayı RTL Arapça, İbranice, Kürtçe, Urduca, Farsça ve Süryanice dilleri için kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca twitter bootstrap 4, SASS, Slick Slide, Owl Carousel, Video Popup, Beautiful Tab, Gallery ve daha fazlası ile birlikte gelir. Vinkmag, daha iyi bir deneyim için sağlam bir Hepsi Bir Arada WordPress Temasıdır.

Vinkmag temasının tamamen duyarlı bir düzeni vardır. Masaüstü ekranlarından tabletlere, iPad’lere, iPhone’lara ve küçük mobil cihazlara kadar tüm ekran ve çözünürlüklere mükemmel uyum sağlar. Gerçekten SEO dostu olan Upturn, size kodsuz bir düzen oluşturma sağlar ve web sitenizi görsel bir modda düzenlemenize olanak tanır. Vinkmag, daha iyi bir deneyim için sağlam bir Hepsi Bir Arada WordPress temasıdır.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *