Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir Siteler

10 Mayıs 2020

Ücretli WordPress teması satın alacağınız güvenilir internet siteleri hangileridir? Ücretli WordPress tema satışı yapan en güvenilir web sitelerini nerede bulabilirim? Ücretli ancak profesyonel WordPress teması satın almak istiyorum ama hangi siteleri kullanmalıyım? WordPress teması satan türkçe internet siteleri var mı? WordPress şablonları satan türkçe ve yabancı siteler güvenilir mi? Eğer bir WordPress siteniz varsa buna benzer pek çok soruyu zaman içinde kendinize sormaya başlayabilir ve cevabını arayabilirsiniz.

Bilindiği gibi WordPress, dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. Haliyle bu sistemi kullanan herkes kendi hazırladığı internet sitelerinde parayla satılan premium WordPress temalarını kullanmak ister. WordPress kurulumu makalemizi inceleyerek WordPress’in nasıl kullanılacağını öğrenebilir satın alacağınız WordPress temalarını nasıl yükleyeceğinizi WordPress tema ekleme yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz. Ücretsiz WordPress temaları sayfamızdan bedava WordPress şablonlarına ulaşabilirsiniz.

Bizde bunun için WordPress sitelerinizde kullanabileceğiniz en iyi ve en güvenilir ücretli WordPress teması satın alabileceğiniz yerli ve yabancı internet sitelerini bir araya getirdik. Bilindiği gibi ücretli tema satın almak kolay bir iş değildir. Ücretli tema satın alırken Güvenilirlik, satın alınacak temaların kalitesi, seo uyumluluğu, teknik destek, temalar üzerinde kolay düzenlemeler yapabileceğiniz tema panelleri, renk seçenekleri ve daha pek çok özelliği göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bu saydıklarımızın dışında birde tema satın alırken param boşa gider mi? Dolandırılır mıyım? Kredi kartı kullanırken bilgilerim çalınır mı? Ücretini ödedikten sonra satın aldığım temayı bana verirler mi? gibi faktörlerde, tema satın almadan önce taşıdığımız endişelerden bazılarıdır. Bütün  bu süreçler web sitesi sahiplerini ücretli WordPress teması satan güvenilir internet sitelerini araştırmaya sevkeder.

İşte bizlerde web sitesi sahiplerini bu endişelerden kurtarmak, dünyada ve türkiyede en çok kullanılan, en çok tercih edilen WordPress temalarının parayla satıldığı güvenilir internet sitelerini araştırdık ve beğeninize sunduk.

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Yabancı Siteler

1) TemplateMonster

Ücretli satılan WordPress Temaları Template Monster
Ücretli satılan WordPress Temaları Template Monster

TemplateMonster, ücretli WordPress teması satın alabileceğiniz 26,000 ‘den fazla tasarım seçeneği sunan, en iyi dijital ürün satış platformudur. 15 Yıllık tecrübeye sahip ve 7/24 Ücretsiz destek vermektedir. TemplateMonster pazarı, mümkün olan en iyi çevrimiçi görünümü elde etmenize yardımcı olacak deneyimli tedarikçi grubu ve dijital ürün üreticilerine sahiptir.

TemplateMonster’i kullandığınızda profesyonel dijital ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Envanterlerinde yüksek kaliteli ürünlerin bulunması insanların bu siteyi sevmesi ve güven duymasını sağlamıştır. Ürün çeşitliliği bakımından TemplateMonster, internetin en büyük dijital ürün kütüphanesidir. WordPress tasarımlarıda dahil olmak üzere 26.000’in üzerinde dijital ürün bulunmaktadır ve her ay 350-400 yeni ürün eklenmektedir.

Sadece ürün satın almak isteyen ziyaretçiler değil, dijital ürün satışı yapmak isteyen yazılımcılar tarafından’da çokça tercih edilmektedir. Yani eğer satışını yapmak istediğiniz bir dijital ürününüz varsa bu siteyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kadar çok tasarım seçeneği bulunan bir internet sitesinde  kendinize uygun bir tasarımı bulacağınızdan eminiz. Hemen bir Tasarım satın alın

Ayrıca TemplateMonster Ortaklık programına üye olun ve internet siteniz üzerinden hemen para kazanma başlayın.

2) Tagdiv

Ücretli satılan WordPress Şablonları Tagdiv
Ücretli satılan WordPress Şablonları Tagdiv

Tagdiv, yüksek kaliteli ürünler tasarlamaya odaklanmış, yetenekli geliştiriciler, tasarımcılar ve destek uzmanlarından oluşan dinamik bir ekibe sahiptir. Temiz kodlama yeni sezgisel tasarım ve eşsiz işlevselliği birleştirerek olağanüstü WordPress temaları oluşturmaktadırlar.

Tagdiv’in bir diğer amacıda müşterilerinin fazla çaba harcamadan gerçekleştirmelerine yardımcı olan basit ve zarif WordPress tasarımları oluşturmaktır. Bunun için en yeni teknolojileri keşfediyor ve bunları güzel el yapımı temaların içine yerleştiriyorlar.

Tagdiv Binlerce proaktif zihin topluluğunun ürettiği enerji ve geri bildirimlerden ilham alarak piyasadaki en iyi haber temalarını oluşturmaktadır. Hemen yeni bir tema satın al

Tagdiv’e ait temalarla harika haber, blog siteleri oluşturabilirsiniz. Yoube videolarını ve AMP mobil uygulamalarını destekler. bbPress , BuddyPress ve WooCommerce ile entegrelidir ve çok iyi çalışır. SEO uyumlu ve google adsense desteklidir.

3) ThemeForest

Parayla Satılan WordPress Temaları ThemeForest
Parayla Satılan WordPress Temaları ThemeForest

Themeforest’le Yaratıcı Projeler Yapmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şeye sahipsiniz.
Profesyonel dijital ürünler, kaynaklar ve hizmetlerle fikirlerinizi hayata geçirin. Premium üye olursanız site üzerinde satılan dijital ürünleri sınırsız indirme imkanına sahip olursunuz.

Themeforest, envato market’in bir parçasıdır ve eğer bir yazılımcıysanız, web projeleri geliştiriyorsanız ürünlerinizi bu siteye ekleyerek milyonlarca kişiye ulaştırma imkanına sahip olabilirsiniz. Themeforest sadece WordPress temaları satın alabileceğiniz bir platform değildir. E-Ticaret yazılımlarından, CMS sistemlerine kadar aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Ücretli wordpress teması satın almak için kullanılan internet sitelerinin başında themeforest gelmektedir. Şimdi siteyi ziyaret edin.

4) aThemes

Ücretli Satılan WordPress Şablonları Athemes
Ücretli Satılan WordPress Şablonları Athemes

2013’ten beri WordPress temaları oluşturan aThemes, ilk temasını yayınladığından beri sürekli olarak ihtiyaçlarınıza uygun daha iyi temalar ve tasarımlar üzerinde çalışmaktadır. aThemes 2013’te WordPress.org’da ücretsiz Fashionista ve Hiero gibi WordPress temaları yayınlayarak yayın hayatına başlamıştır.

İlk premium tema olan Alizee Pro’yu Ağustos 2014’te hem ücretsiz hem de premium yayınlayarak kullanımı kolay ve ücretsiz temalar oluşturmaya ve yayınlamaya devam ettiler. 2018 yılı itibariyle yayınladıkları Sydney teması inanılmaz bir başarı sağlayarak: 200.000 aktif kurulumla, dünyadaki en popüler ücretsiz WordPress temalarından biri haline gelmişti. Ücretsiz aThemes tema sayfasını ziyaret ederek WordPress temalarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

aThemes sadece premium temalar değil WordPress.org üzerinden çok güzel ücretsiz temalarda yayınlamaktadır. Hızlı destek ve sık güncellemelerle desteklenen, iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay temalarla WordPress web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak harika temalar oluşturmakla beraber mevcut temalarını harika bir hale getirmek için geliştirmeye de devam etmektedirler.

5) ThemeTrust

Ücretli WordPress Temaları ThemeTrust
Ücretli WordPress Temaları ThemeTrust

ThemeTrust premium temalarını 90.000’den fazla kişi kullanmaktadır. Tüm ThemeTrust temalar GPL lisanslıdır ve bu temalar kişisel ve ticari olarak ücretsiz olarak kullanılabilir. Ama genellikle bu tür ücretsiz temaların bazı özellikleri devredışı bırakılarak premium sürüme yükseltmeniz önerilir.

Tüm dijital ürün satışı yapan fırmalarda olduğu gibi ThemeTrust’dan da satın aldığınız temaları geri iade etme hakkınız bulunmamaktadır. Bunun için satın alma işleminden önce projenize uygun bir tema seçtiğinizden emin olun.

ThemeTrust temaları, WordPress’in en son sürümüyle uyumluluğu sağlamak için düzenli olarak güncellenir. Her tema satın alımında 1 yıllık ücretsiz güncelleme hakkı’da satın almış olursunuz.

6) mythemeshop

Ücretli WordPress Temaları mythemeshop
Ücretli WordPress Temaları mythemeshop

Bir web sitesi sahibi olarak, performans sorunları veya uyumluluk kâbusları hakkında endişelenmenize gerek yok. Kullanımı kolay ve oldukça etkili temalara ve eklentilere mi ihtiyacınız var? Mythemashop’un Ürünleri çoğu web sitesi sahibinin karşılaştığı sorunları çözmek için tasarlanmaktadır.

Satın aldığınızda muhtemelen temaların yüklenme hızlarını farkedeceksiniz. Mythemeshop’un temaları kullanıcılarınızın web sitenizi sevmesini sağlayacaktır. Tüm temalar temiz bir kodlamaya ve arama motoru dostu olacak şekilde tasarlanmaktadır.

WordPress teması seçiminiz, web sitenizin başarısında önemli bir rol oynar. Okuyucularınız sizden temiz ve duyarlı bir tasarım, okunabilir metin ve olağanüstü bir performans bekler. İnternet, Premium WordPress temalarıyla doludur ve birçoğu harika görünmektedir ancak, kötü kodlanmıştır ve mobil cihazlar için de uyumsuzdurlar. Blogcular, girişimciler, tasarımcılar ve kodlayıcılardan oluşan mythemeshop ekibi, tüm gereksinimlerinizi karşılayan temalar ve eklentiler geliştirmek için bilgilerini birleştirmektedir. Mythemeshop ekibi WordPress temalarının harika görünmesi ve mükemmel performans sunması ve internet sitenizin trafiğini artırması gerektiğine inanmaktadır.

myhemeshop temalarının ortak özellikleri:
Eşsiz Tasarımlar: internetteki pekçok blog genelde hep aynı görünmektedir çünkü aynı temayı veya popüler CSS çerçeveleri kullanmaktadırlar. Sizinse genel bir web sitesine değil markanızı güçlendirecek bir tasarıma ihtiyacınız var.
SEO Dostu Kodlama: Organik trafik yoğun bir web sitesinin can damarıdır. Kötü optimize edilmiş kodlar, sitenizin hak ettiği sıralamaya ulaşmasını engelleyebilir. Bu yüzden mythemeshop temaları ve eklentileri SEO için %100 optimize edilmektedir.
Sayfa Hızı: Sayfa hızı, kullanıcı deneyiminde önemli bir faktördür. Google bunu kaliteli bir metrik olarak kullanır. Kötü tasarlanmış WordPress temaları ve eklentileri sayfa yüklenme hızını ciddi şekilde etkileyebilir. Bu yüzden mythemeshop performansı birinci öncelik haline getirmektedir.

7) Themify

Ücretli WordPress Temaları Themify.me
Ücretli WordPress Temaları Themify.me

Themify Premium WordPress Tema ve Eklentisini 2010’dan beri, 101.874+ müşterinin güzel ve duyarlı sitesini her zamankinden daha hızlı ve daha kolay hale getirmesine yardımcı olmaktadır.

Themify internet sitesinde, blog temalarından magazin temalarına, e-ticaret temalarından Woocommerce temalarına kadar pekçok kategoride tema seçenekleri mevcuttur. Site aynı zamanda WordPress’ siteleri için ücretsiz tema dağıtımı da yapmaktadır.

8) CSSIgniter

Ücretli WordPress Temaları CSSIgniter
Ücretli WordPress Temaları CSSIgniter

İyi bir tema ile muhteşem bir tema arasındaki farkı neyin oluşturduğunu hiç düşündünüz mü? Daha fazla kendinizi yormayın, CSSIgniter sizin için mükemmel olanı sunmaktadır! SSIgniter, birçok kişiye hitap eden çekici ve kullanımı kolay temalar oluşturmaktadır.

CSSIgniter 2008 yılından beri WordPress’i kendi projeleri için kullanmaktadır. Görsel olarak çarpıcı olan ve kullanıcılar için kolay birinci sınıf ücretli WordPress temaları sunmaktadır. CSSIgniter güzel ve yüksek kaliteli premium WordPress temaları oluşturur ve böylece onları web sitenizde kullanmanız kolay ve faydalı olur.

Bana sorarsanız, CSSIgniter açıkça piyasadaki en iyi tema mağazalarından biridir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda kaliteli ürünler almayı ve arkadaş canlısı bir ekip tarafından desteklenmeyi bekleyin.

CSSIgniter‘i diğer ücretli WordPress temaları satan firmalardan ayıran en önemli özelliği 2010 yılında müşterilerine vermiş oldukları 7/24 destek talepleri sözünü kuruldukları ilk günden beri tutmaya devam etmeleridir.

9) Restored 316 Desings

Ücretli WordPress Temaları Restored 316
Ücretli WordPress Temaları Restored 316

Tüm paranızı ve zamanınızı almadan güzel bir web sitesine ihtiyacınız mı var? İnternette görünüp hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için kalbinizi ve vizyonunuzu soluyabileceğiniz bir şeye mi ihtiyacınız var? Restored 316 tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, internette var olmanıza yardımcı olacak güzel WordPress temaları oluşturmaktadır. Restored 316 daha çok femine (Kadınsı) temalar üretip satmaktadır.

Bir tırtıl çirkin bir şey olarak görülebilir, ancak bir kelebeğe dönüştüğünde güzelleşir ve hayatı aslında restore edilir. Site sahibi Bu sloganın restored316’nın logosundaki kelebeği temsil ettiğini belirtmektedirler.

Eğer restored 316 sitesini, daha önce görmediyseniz biran önce ziyaret etmenizi öneririm. Çünkü tasarladıkları WordPress şablonlarına hele bayansanız bayılacaksınız. Ücretli wordpress teması satın almak istiyorsanız Şimdi restored 316 sitesini ziyaret edin.

10) Elegant Themes

Ücretli WordPress Teması Satın Alabileceğiniz İnternet Sitesi Elegant Theme
Ücretli WordPress Teması Satın Alabileceğiniz İnternet Sitesi Elegant Theme

Elegant theme sadece ücretli WordPress tema satış platformu değil aynı zamanda WordPress siteleriniz için tema tasarlama platformudur. Bir web siteniz var ve herhangi bir kodlama bilmiyorsanız Elegant Theme her zaman yanınızda. Çünkü elegan theme dünyanın en iyi WEBSİTE tasarım platformudur. Elegant theme DIV ile bir haftada yapacağınız şeyi biraç saatte yapabilirsiniz. Elegant Theme dünyanın en iyi popüler WordPress tasarım ve sayfa oluşturma platformudur.

11) Templatic

Ücretli Premium WordPress Temaları Satın Alabileceğiniz İnternet Siteleri Templatic
Ücretli Premium WordPress Temaları Satın Alabileceğiniz İnternet Siteleri Templatic

Templatic daha çok niş WordPress temaları üretmektedir. Tüm temalar, daha hızlı, daha etkili web siteleri oluşturmanız için tasarlanmaktadır. Kendi başınıza profesyonel görünümlü web siteleri oluşturabilir herhangi bir uzmana başvurmadan sitenizi kendi başınıza oluşturabilirsiniz.

Web siteniz parmaklarınızın ucunda. Kendi web sitenizi kontrol etmekten daha iyi bir şey yoktur. Templatic’in premium temalarını basit tıklamalarla yönetebilir yeni başlayanlar, öğrenciler, iş adamları, ev hanımları, programcılar veya kendini denemeye hazır olan herkes tarafından kullanabilir.

Web sitenizin görünümünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kendi logonuzu yükleyin, renkleri değiştirin, ekran öğelerini ayarlayın, yazı tiplerini değiştirin, kendi banner resminizi ayarlayın hepsini sadece birkaç tıklamayla yapabilirsiniz. Zihninizde canlandırdığınız web siteniz için özel olarak tasarlanmış güzel ve duyarlı WordPress temalarını bulmaya hazır olun.

Eğer ücretsiz WordPress teması arıyorsanız Templatic’in  ücretsiz WordPress temalarına gözatabilirsiniz.

12) RichWP

Ücretli WordPress Temaları Satın Alabileceğiniz İnternet Siteleri RichWP
Ücretli WordPress Temaları Satın Alabileceğiniz İnternet Siteleri RichWP

2009 yılında Felix tarafından Montrealde kurulan RichWP’nin profesyonel ücretli WordPress temaları ve hizmetleri insanların sevdiği web sitelerini oluşturmalarına yardımcı olmaktadır.

13) Engine Themes

Ücretli WordPress Temaları Satın Alacağınız İnternet Siteleri Engine Themes
Ücretli WordPress Temaları Satın Alacağınız İnternet Siteleri Engine Themes

Ücretli WordPress temaları satın alabileceğiniz bir başka internet siteside engine themes’dir. Emlak sitelerinden otel sitelerine kadar pekçok internet sitesini burada bulabilirsiniz.

Çok fazla tema seçeneği olmamakla beraber kaliteli ve pahalı temaları bulunmaktadır. Eğer emlak sitesi yada otel sitesi açmayı istiyorsanız Engine Themes’de tam size göre seçenekler mevcuttur.

14) Pinclone

Ücretli WordPress Temaları Satılan İnternet Siteleri PINCLONE
Ücretli WordPress Temaları Satılan İnternet Siteleri PINCLONE

İsmindende anlaşılacağı gibi pinclone bir WordPress pinteres klon temasıdır. Sitede sadece tek bir tema satışı yapılmaktadır. Eğer pinterest tarzı bir WordPress sitesi kurmak istiyorsanız bu tema tam size göre tasarlanmıştır.

15) UpThemes

Ücretli WordPress Temaları Satan İnternet Siteleri upthemes
Ücretli WordPress Temaları Satan İnternet Siteleri upthemes

upthemes çok fazla seçeneği olmayan daha yolun başında ücretli WordPress temalarının satışı yapıldığı bir internet sitesidir. Çok fazla tema seçeneği olmamakla beraber belki işinize yarayacak temalar bulabilirsiniz.

16) Themes Kingdom

Ücretli WordPress Teması Satılan İnternet Siteleri ThemesKingdom
Ücretli WordPress Teması Satılan İnternet Siteleri ThemesKingdom

Zamandan tasarruf sağlamak isteyen insanlar için tema üreten Themes Kingdom’un ürettiği temalara gözatmak bir zevk. Themes Kingdom 2010 yılından beri ücretli WordPress temaları tasarlayıp üreterek dünyanın dört bir yanına dijital ürün pazarlamaktadır. Eğer bir web siteniz varsa afilliate programıyla tema satışlarından gelir elde etmenizde mümkündür.

ücretli tema asatın almaya karar verirseniz satın almadan önce mutlaka Themes Kingdom’un temalarına bir gözatmanızı tavsiye ederiz

17) Press 75

Ücretli WordPress Teması Satan İnternet Siteleri Press75
Ücretli WordPress Teması Satan İnternet Siteleri Press75

Pres 75 güvenilir çok amaçlı ücretli WordPress tema ve eklenti satan bir firmadır. 2008 yılında kurulmuş olan Press75, altı yıldan uzun bir süredir kaliteli WordPress temaları oluşturmakta ve satmaktadır. WordPress’in gücünü kullanarak tutkuyla basit, zarif temalar ve eklentiler oluşturmaktadır. Ayrıca 30.000’den fazla müşterisi kurumsal ve kişisel web siteleri için press75’in temalarını aktif olarak kullanmaktadır. Kullanmayı seçtiğiniz herhangi bir tema ile güvenilir ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

18) Organic Themes

Ücretli WordPress Temaları Satılan İnternet Siteleri Organic Themes
Ücretli WordPress Temaları Satılan İnternet Siteleri Organic Themes

Organic themes ücretli wordpress temaları satın alacağınız popüler ve güvenilir bir internet sitesidir. 2009 yılında Hawaii’nin Maui Adası’ndaki Lahaina kasabasında David Morgan ve Jeff Milone tarafından kurulmuştur. Organic theme temaları, tasarım dünyasının aşırı gösterişli efektleri, degradeleri, alt gölgeleri ve diğer gereksiz eklenmiş “hormonları” olmadan profesyonel olarak tasarlanmıştır. Temaların temiz kodlanması daha hızlı yükleme sürelerine, kurulumuna ve özelleştirilmesine olanak tanır.

Organic themes sanatçılar, işletmeler ve blogcular için çeşitli premium WordPress temaları satmaktadır. Düzenli olarak yeni temalar yayınlıyor ve mevcut temalar için sürekli güncellemeler sağlanmaktadır. Bir Organic theme satın aldığınızda harika bir WordPress temasına, yardımcı destek forumlarına, belgelere, tasarım dosyalarına, demo içeriğine ve daha fazlasına erişim hakkınız olmaktadır.

19) Flexi Theme

Ücretli WordPress Temaları Satan İnternet Siteleri Flexithemes
Ücretli WordPress Temaları Satan İnternet Siteleri Flexithemes

Ücretli WordPress şablonları satın alabileceğiniz bir başka güvenilir internet sitesi flexitheme web sitesidir. Flexi theme’den ücretli bir WordPress şablonu aldığınızda Kullanması, yönetilmesi ve özelleştirilmesi kolay, yüksek kaliteli ve profesyonel WordPress temalarına sahip olursunuz. Flexi şablonları harika fikirlerinizi tüm dünyanın görmesi için profesyonel olarak tasarlanan, tamamen işlevsel bir web sitesine dönüştürür.

Temalar, görsel olarak ilginç ve kullanmanız için basittir. Tüm temalar, sitenizi kod düzenlemeden yönetebileceğiniz, kullanımı kolay ve basittir.

20) Fame Themes

Ücretli WordPress Temaları Satılan İnternet Siteleri Famethemes
Ücretli WordPress Temaları Satılan İnternet Siteleri Famethemes

Ücretli WordPress temaları satan güvenilir internet siteleri yolculuğumuza famethemes’le devam ediyoruz. Sitede bolca premium tema satışı yapıldığı gibi profesyonel ücretsiz wordpress temalarıda bulabilirsiniz. Eğer ücretsiz premium wordpress temaları arıyorsanız birbirinden harika ücretsiz WordPress temaları başlığımıza göz atabilirsiniz.

Cidden harika bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız. FameThemes, sizin gibi akıllı insanlar için zarif, temiz ve güzel WordPress Temaları tasarlama konusunda uzmandır.

21) MHThemes

Ücretli WordPress Tema Satışı Yapan Güvenilir İnternet Siteleri MH Themes
Ücretli WordPress Tema Satışı Yapan Güvenilir İnternet Siteleri MH Themes

MH Themes WordPress magazin temaları satışı yapan en iyi internet sitelerinden bir tanesidir. Dünya çapında 110’dan fazla ülkede binlerce mutlu müşteri arasına katılmak isterseniz Mh Themes’de en popüler geliştirilmiş WordPress temalarına ulaşabilirsiniz.

Eğer WordPress internet siteniz için magazin teması arıyorsanız MH Themes sizin için en iyilerini üretmektedir. Sürekli yeni tema geliştirmek yerine mevcut temaları daha da profesyonel hale getirmek için uğraşmaktadırlar. Bu yüzden site üzerinde çok fazla sayıda magazin teması bulunmamaktadır.

Ama MH Themes’den tasarım satın aldığınızda emin olacağınız bir şey var ki oda; temaların SEO dostu olmalarıdır. Bütün tasarımlar arama motorlarında iyi sıralamalar elde etmenize yardımcı olmak için temiz ve optimize edilmiş bir kod tabanına ve SEO dostu bir yapıya sahiptir.

Hız, WordPress tasarımlarında bulunması gereken ve  vazgeçilmez en önemli özelliklerdendir. Bunun için kaliteli bir host’a ihtiyacınızın olduğu gibi hız için optimize edilmiş güzel bir WordPress tasarımına’da ihtiyacınız vardır. Eğer WordPress internet siteniz için hızlı bir magazin teması arıyorsanız MH Themes’in geliştirdiği ve satışa sunduğu temaları kullanmanızı öneririz.

22) Avada

Ücretli WordPress Teması Satan internet siteleri Avada
Ücretli WordPress Teması Satan internet siteleri Avada

Ücretl WordPress teması satışı yapan internet siteleri listemizin sonuncusu Avada belkide WordPres siteleriniz için kullanabilecğiniz en iyi platformlardan bir tanesidir. Avada sadece WordPress tasarımları satın alacağıız bir platform değildir. Aynı zamanda iletişim formları, web sayfaları, galeriler oluşturabileceğiniz hatta avada hayal gücünüzün sınırlarında hemen hemen her tasarım stilini oluşturma olanağı sunar.

Avada tasarımları kullanacağınız en iyi şablonlardan oluşur. Ancak Avada temaları çok fazla kod yapısından dolayı web sitenizi biraz yavaşlatabilir. Eğer çok iyi bir host’unuz varsa bunu dert etmenize gerek yok.

WordPress siteniz üzerinden WooCommerce ile satış yapıyorsanız kusursuz WooCommerce entegrasyonu ile satışa başlayabilirsiniz. Avada, WooCommerce için derinlemesine destek ve kapsamlı tasarım entegrasyonu sağlayarak, herhangi bir web sitesi tasarımı için dinamik ve şık mağazalar oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Türkçe Siteler

Çok fazla kaynak olmamakla beraber WordPress teması satan türkçe internet sitleri de bulunmaktadır. WordPress şablonlarını türkçe satış yapan internet sitelerinden satın almanızın en önemli sebebi Türkçe desteğe sahıp olacak olmanızdır. Blog tasarımlarından magazin veya haber tasarımlarına kadar pek çok WordPress şablonlarını Türkçe hizmet veren internet sitelerinde bulabilirsiniz.

1) Tema Vadisi

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri - Tema Vadisi
Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri – Tema Vadisi

Temavadisi WordPress tema sektöründe yıllardır hizmet vermekte ve Türkçe WordPress temaları satışı yapmaktadır.Tasarladıkları ve satışa sundukları tüm WordPress temalarının kolay yönetilebilen, SEO uyumlu ve kazanç elde edebilmeniz için Adsense uyumlu olmasına önem vermektedirler.

Temavadisi’nden satın alacağınız temalar için yine kendi web sitesi üzerinden destek vermektedir. Kod yapısını incelediğinizde WordPress alt yapısını kullandığını görebilirsiniz.

Temavadisi üzerinden yapılan tüm WordPress temaları temavadisi.com‘a ait olup satışlar sadece bu site üzerinden yapılmaktadır.

2) Avada Türkiye

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri - Avada Türkiye
Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri – Avada Türkiye

Bir zamanların en çok satan ücretli WordPress teması avada şimdi Türkiyede satışa sunulmaktadır. Avada aslında yabancı bir fırma tarafından üretilip satılmaktadır ancak avada türkiye genişletilmiş bir lisans sayesinde bu temayı türkiyede uygun fiyata satmaktadır.

Avada piyasadaki en çok satan tema ve piyasadaki en güvenilir ve en kapsamlı WordPress teması haline gelmiştir. Güçlü seçenekler, araçlar, sınırsız tasarımlar, mobil uyumlu arayüz ile kullanıcıların sevgisini kazanmıştır. Avada ile web sitenizi kontrol panelinde yönetebilir neredeyse her yerini kontrol edebilir, değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

3) Dizayn Store

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri - Dizayn Store
Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri – Dizayn Store

Dizayn Store WordPress tasarımları üretmek yerine türkiyedeki geliştiricilerin ürettiği dijital ürünlerin satıldığı bir internet sitesidir. Eğer sizinde satışını yapacağınız bir dijital ürününüz varsa dizayn store tam size göre bir site.

4) WP Temaları

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri - WP Temaları
Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri – WP Temaları

2011 Yılından beri WordPress alanında hizmet veren wptemalari.net web sitesi üzerinden bir çok WordPress tema tasarımını sizlerle buluşturmaktadır. Satışı yapılan tüm wordpress temaları sıfırdan tasarlanıp özenle kodlandıktan sonra farklı testlerden geçirilerek müşterilerine sunulmaktadır. Tema satışı haricinde WordPress siteleriniz için ücretli bir şekilde istenilen düzenlemeleri yapma hizmetide vermektedir. Ücretli WordPress teması satın alacağınız bu sitedeki tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir ve alacağınız her ürün faturalandırılmaktadır.

5) Tema Market

Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri - temamarket
Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri – temamarket

Tema market 2012 yılında kurulmuş WordPress gibi sistemlere ait tema ve tasarım hazırlamakta ve bunların satışını yapmaktadır. Sadece WordPress temaları üretmekle kalmayıp yetenekli tasarımcılara, ürettikleri dijital ürünlerin satışını yapmaları için de fırsat vermektedir.

İster WordPress siteniz için tasarım satın alın isterseniz dijital ürünlerinizi satın tema market tüm ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunmaktadır.

6) WordPress Tema

Ücretli WordPress Temaları Satan Türkçe İnternet Siteleri
Ücretli WordPress Teması Satın Alacağınız Güvenilir İnternet Siteleri – wordpresstema

WordPressTema.com 2010 yılından beri kullanıcılarına wordpress konusunda çeşitli içerikler ve çözümler sunmaktadır ve en iyi WordPress temaları sloganıyla hareket etmektedir. WordPress Kurumsal Tema’dan wordpress e-ticaret temalarına kadar yüzden fazla ücretsiz tema yayınlayan wordpress tema 2012 yılında yoğun talep üzerine wordpress tema kurulumu, wordpress seo optimizasyonu, wordpress eklenti, özel wordpress yazılımı gibi hizmetlerde çözümler sunmaya başlamıştır.

Bu makalenin, ücretli WordPress teması satın alacağınız güvenilir siteler bulmanızda size yardımcı olacağını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress eğitimleri için YouTube kanalımıza abone olun. bizi Instagram , Twitter ve Facebook‘ta da bulabilirsiniz.

Unutmayın yorum yazarsanız okuruz soru sorarsanız cevaplarız

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *