WPTheme

WPTheme

Sep 2019. tarihinden beri üye.
Toplam satış

34

Satıcı puanı
9 incelemeye göre

Satıcı İncelemesi

 1. 4 out of 5

  Birçok önbellek eklentisi denedim. Yalnızca wp roket eklentisi, sayfa hızı içgörü puanımı 55'ten 90'lara yükseltti.

 2. 4 out of 5

  WP Rocket hakkında sevdiğim şey, temel işlevlerin sürekli olarak geliştirilmesidir. İyi iş!

 3. 5 out of 5

  Bunu yıllardır kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok. Sitem ve müşterilerimin siteleri için harika bir araç.

 4. 5 out of 5

  WP roket eklentisinin PSI ve GTmetrix hız sonuçlarınızı iyileştirme konusunda gerçekten işe yaradığını itiraf etmeliyim.

 5. 5 out of 5

  Şimdiye kadarki en iyi önbellek eklentisi! Yalnızca hız sorunlarını çözmekle kalmaz, kurulumu ve yapılandırması da son derece kolaydır.

 6. 5 out of 5

  WordPress ile yapılmış küçük bir işlketme sitem var ve saldırıya uğramıştı, başka WordPress güvenlik eklentilerini kullandım ancak sorunumu çözemedim. Wordfence'i satın aldım ve kurdum, sorunumu 5 dakikadan daha kısa bir sürede buldu ve onardı. İnanılmaz eklenti, çok basit ve çok güçlü.

 7. 5 out of 5

  Bir süredir 6 sitemde Wordfence kullanıyorum. Son derece iyi çalışıyor ve ihtiyacım olan davetsiz misafirlere karşı koruma sağlıyor. Çoğunlukla deneyim eksikliğimden kaynaklanan sadece birkaç küçük sorun yaşadım ve eklentiyi şiddetle tavsiye ediyorum.

 8. 5 out of 5

  Sitenin ön ucunda, yükleme sırasında HTTP istekleri olarak yüklenmesi gerekmeyen komut dosyalarının ve stillerin devre dışı bırakılmasını sayfa bazında çok kolaylaştırır.

 9. 4 out of 5

  İnanılmaz eklenti. Yaklaşık 5 dakikalık bir çalışma ile site hızımı 50/70'den 68/85'e çıkardı. Ve sonuç olarak sitemi neyin yavaşlattığını tam olarak biliyorum.