Sponsorluk Hizmetleri

quckan.com  sponsorluk hizmeti kapsamında banner reklamları, tanıtım yazısı ve link satışı yapmaktadır. Fiyatlar, şartlar ve reklam alanları aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

 • Ücretler aylıktır ve 1 Ay (30) gün olarak hesaplanmaktadır.
 • 728×90 header ve 300×250 sidebar olmak üzere iki farklı banner alanı bulunmaktadır. Her iki reklam alanı kesintisiz bir şekilde sitenin tamamında gösterilmektedir. Reklamın gösterildiği alanlar ve fiyatlar  aşağıda reklam alanları başlığında gösterilmiştir.
 • Reklamlar gün üzerinden hesaplanmaktadır ve yayınlandığı tarihten itibaren 30 gündür.
 • Reklam için  jpg, png ve gif olmak üzere üç çeşit format türü desteklenmektedir.
 • Yayınlanmasını istediğiniz reklamların veya tanıtım yazılarının web sitemizin formatına uygun olması zorunludur. (Alakasız reklam türleri veya tanıtım yazıları kesinlikle kabul edilmemektedir.)
 • Tanıtım yazısı yayınlamak isteyen yayıncıların siteye üye olması ve editör olarak tanıtım yazılarını kendileri yazması zorunludur. (Böylelikle bir güncelleme olması halinde tanıtım yazınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.)
 • Editör olarak tanıtım yazısı yayınlayacak kişiler gerçek isim ve soyisim kullanmalıdır.
 • Reklam veren ve tanıtım yazısı yayınlamak isteyenler kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • quckan.com reklam yayınlama ve yayıncı seçme hakkını saklı tutar.

REKLAM ALANLARI VE ÜCRETLER

728×90 Sabit Reklam Alanı – Header Üst

728×90 Reklamlar sitenin başlık kısmında ve tüm sayfalarda istisnasız gösterilir. Gösterim hiçbir şekilde kesintiye uğramaz. Ziyaretçi sitenin hangi kısmında olursa olsun reklamı görmeye devam eder. Header kısmı bir internet sitesinin en popüler yeri olarak bilinir. Reklamlar minimum 1 Ay (30) gün olarak gösterilir ve ücret 100 TL‘dir.

300×250 Sabit Reklam Alanı – Sidebar

300×250 Reklamlar sitenin hem anasayfa sidebar kısmında hemde içerik sidebar kısmında ve tüm sayfalarda istisnasız gösterilir. Gösterim hiçbir şekilde kesintiye uğramaz. Ziyaretçi sitenin hangi kısmında olursa olsun 300×250 şeklindeki reklamları görmeye devam eder. Sidebar kısmı header kısmından sonra bir internet sitesinin en popüler ikinci yeri olarak bilinir. Reklamlar minimum 1 Ay (30) gün olarak gösterilir ve ücret 100 TL‘dir.

300×250 Anasayfa Reklam Alanı

300×250 İçerik Reklam Alanı

BANNER REKLAMLARI BAŞVURU FORMU

  TANITIM YAZISI VE ÜCRETLER

  Tanıtım yazıları bir web sitesinin, bir ürünün ya da herhangi bir promosyonun duyurulmasında ve daha geniş kitlelere ulaşmasında kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir. quckan.com üzerinden sitenizin, firmanızın ya da ürünlerinizin yazılarını yayınlayabilir, reklamını daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

  Tanıtım yazısı yayınlamak isteyen yayıncılar siteye üye olmalı ve yazılarını editör olarak kendileri yayınlamalıdır. (Böylelikle bir güncelleme olması halinde tanıtım yazınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.)
  Tanıtım yazıları kendi ilgili kategorisinde sabit olarak 1 ay (30) gün süreyle yayınlanır ve süre bitiminde kaldırılır ancak quckan.com yayın hayatına devam ettiği sürece tanıtım yazısı kendi kategorisinde yayınlanmaya devam eder ve hiçbir şekilde kaldırılmaz. Kısacası bir kere ödeme yaparsınız ve makaleniz ömür boyu yayınlanmaya devam eder.
  Yazınızın içerisinde görsel kullanabilirsiniz. Görsel ebatları 800×235 px dir. Görselinizin büyük olması durumunda tarafımızdandan ilgili ebatlarda küçültülür. Ayrıca görselleriniz durağan yani hareketsiz olmalıdır.
  Tanıtım yazıları özgün ve en az 300 karaktere sahip olmalıdır.
  Yazı başlıkları maksimum 55 karakter olmalıdır.
  İllegal içerikler, adult siteler, kumar, bahis ,siyasi içerikli yazılar yayınlanmaz.
  Yayın ücreti 1 ay (30) gün olarak hesaplanmaktadır ve ücret 70 TL dir.