Porto Multipurpose & WooCommerce Theme

Açıklama

Porto WordPress, herhangi bir iş ve ticaret sitesi için uygun, nihai bir iş ve ticari ticaret wordpress temasıdır. Porto, istediğiniz her şeyi yapılandırabilen zengin öğeler ve güçlü özellikler sunar. Diğer çok amaçlı temaların genel e-ticaret özellikleriyle karşılaştırıldığında Porto, özel dış görünümler, düzenler ve özelliklerle birinci sınıf woocommerce özellikleri sunar. Porto, işletmeniz ve woocommerce mağazalarınız için gerekli olan süper hızlı performansı garanti eder.

Porto, son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Duyarlı WordPress + e-Ticaret Temasıdır. Her türlü işletme, portföy, blog ve e-ticaret sitesi için uygundur. Özel projeleriniz için bir başlangıç ​​noktası olarak harika. Porto, 25 ana sayfa düzeni ve görünümü içerir ve her amaca uygun büyük bir varyasyona sahiptir.

Bu tema sadece e-ticaret sitesi için olduğu için bu temanın tasarımını kullanarak herhangi bir e-ticaret sitesi yapabilirsiniz. İşte e-ticaret sitenizi yapmak için birçok tasarım. Bu temayı kullanarak bir online pazaryeri veya online alışveriş sitesi yapabilirsiniz.

Bu temayı kullanarak işletmenizin online mağazasını da yapabilirsiniz. Bu temayı kullanarak her türlü online e-ticaret sitesi yapabilirsiniz. Yani artık e-ticaret sitenizin güvenliği ve gizliliği veya kullanıcılarınızın ödeme gizliliği için bazı ekstra özelliklere ihtiyacınız olacak.

Bu temada, e-ticaret web siteniz için önemli olan tüm özellikleri burada bulabilirsiniz. Bu temayı kullandıktan sonra web sitenizde daha fazla eklenti veya herhangi bir ekstra özellik de kullanabilirsiniz.

Duyarlı tasarım

Duyarlılık, web siteniz için tüm cihazlarda daha iyi performans yeteneği anlamına gelir. Ve bu web siteniz için çok önemli bir konudur. Çünkü bazı kullanıcılar web sitenizi mobilden ziyaret edecek veya bazı kullanıcılar bilgisayar veya dizüstü bilgisayar veya tablet ile ziyaret edecek.

Ancak, web sitenizin genişliği veya yüksekliği mobil cihazlar için sabitlendiyse, bilgisayar kullanıcıları web sitenizden en iyi performansı alamazlar. Çünkü web sitenizin tasarımı sadece mobil yükseklik ve genişlik için tasarlanmıştır.

Bu nedenle, duyarlı tasarım, web sitenizi tüm cihazlar için duyarlı yükseklik ve genişlik yapmanıza yardımcı olacaktır. Ve insanlar web sitenizi ziyaret etmek için daha iyi performans alacaklar.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *