NewsAnchor Ücretsiz WordPress Haber Teması

NewsAnchor Ücretsiz WordPress Teması
NewsAnchor Ücretsiz WordPress Teması

NewsAnchor ücretsiz WordPress haber teması, yeni ve modern bir görünüme sahip olmak isteyen online haber siteleri için harika, gösterişli, kullanımı kolay ücretsiz bir haber temasıdır. NewsAnchor ücretsiz WordPress haber teması önceden oluşturulmuş widget’lar, renk seçenekleri, 650’den fazla Google Yazı Tipine kolay erişim ve çok daha fazlasıyla birlikte gelmektedir.

Anasayfa Widget’ları : NewsAnchor ücretsiz WordPress haber teması, çekici ve modern bir haber düzeni oluşturmak için ihtiyacınız olan araçları size getiriyor. Bunları anasayfanıza ekleyin ve yazılarınızı şık bir şekilde sergileyin.

Google Yazı Tipleri : NewsAnchor, Google Fonts’tan istediğiniz herhangi bir yazı tipine kolay erişim sağlar. 600’den fazla yazı tipi arasından dilediğiniz seçimi yapın.

Renk Seçenekleri : NewsAnchor’da birçok renk seçeneği yer almaktadır. Tek yapmanız gereken, Özelleştiriciyi ziyaret etmek ve neredeyse tüm tema öğelerinin renklerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Carousel : NewsAnchor’da yapılandırılabilir bir gönderi bandı bulunur, böylece en önemli gönderilerinizi kolayca gösterebilirsiniz.

Sayfa Şablonları : NewsAnchor ücretsiz haber teması size şu anda iki tane sayfa şablonu sunmaktadır: biri ön sayfanızı oluşturmak için, diğeri tam genişlikte sayfalar için.

WordPress’te nasıl tema ekleneceğini bilmiyorsanız, yeni başlayanlar için oluşturduğumuz WordPress tema ekleme klavuzumuzu mutlaka inceleyin.

Daha fazla ücretsiz WordPress tema’ya mı ihtiyacınız var? Ücretsiz WordPress temaları sayfamızı ziyaret edin. Belki de ücretli WordPress teması kullanmak istersiniz. O zaman, ücretli WordPress temaları satın alabileceğiniz güvenilir internet siteleri klavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

NewsAnchor ücretsiz WordPress haber teması, oluşturmak istediğiniz WordPress sitenizde size faydalı olacağını umuyoruz.

Sizin için en iyi ücretsiz WordPress haber teması hangisi? Yorum yazarak bunu bize bildirin. Lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress eğitimleri için YouTube kanalımıza abone olun. Bizi InstagramTwitter ve Facebook‘ta da bulabilirsiniz.

Unutmayın yorum yaparsanız okurum soru sorarsanız cevaplarım.

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

blank

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *