Satış Öncesi Sorular

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirmek ve satın alma işleminden önce müşterilerin merak ettiği cevapları bulmalarını sağlamak için hazırlanmıştır. Buna rağmen cevaplanmamış bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

1- Genel Sorular

Birinci sınıf hizmetimize güvenebilirsiniz çünkü web sitelerini WordPressle oluşturmak isteyen kişilere yardımcı olma konusunda harika bir deneyime sahibiz. Her zaman tüm müşterilerimizin hizmetimizden memnun olduğundan emin oluruz. 

Sizi kandırmaya çalışmıyoruz – sadece müşterilerimizden gelen çok sayıda olumlu geri bildirimi kontrol edin ve doğruyu söylediğimizi göreceksiniz.

Web sitemizde sunulan tüm ürünler resmi olarak satın alınmış ve doğrudan geliştiricilerden indirilmiştir. Üçüncü şahıs kaynaklardan indirilen hiçbir ürünü satmıyoruz.

Düşük fiyat, tüm dosyalar reklam, virüs veya kötü amaçlı kod içermez, ürünlerin kurulumunda ücretsiz teknik destek ve yardım, düzenli güncellemelere ve doğrudan indirme bağlantılarına ve daha fazlasına sahip olursunuz.

Web sitesindeki aramayı kullanarak ihtiyacınız olan ürünü bulamadıysanız bu ürün bizde yok demektir. Mevcut tüm temalar ve eklentiler web sitesinde zaten mevcuttur.

Maalesef istekleri kabul etmiyoruz.Düzenli olarak yeni temalar ve eklentiler,  genellikle en çok satanlar ve trend ürünler satın alıyoruz, ancak piyasadaki her şeyi kesinlikle satın alamıyoruz. Bize bir veya daha fazla ürün önerebilirsiniz, ancak gelecekte satın alıp ekleyeceğimize söz veremeyiz!

Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Ödeme sistemimiz tamamen güvenlidir.  Kişisel verilerinizi korumak için SSL şifreleme kullanıyoruz ve yalnızca güvenilir ödeme sistemleriyle çalışıyoruz. Bu ödeme sistemlerinin güvenli olduğu ve her durumda kullanıcılarını desteklediği kanıtlanmıştır.

Çoğu tema ve eklenti çoklu dilleri desteklemektedir ancak, bazı tema ve eklentilerde Türkçe dil dosyası olmayabilir. Bunun için; Ücretsiz dağıtılan ve en çok kullanılan WordPress çeviri eklentisi Loco Translate‘i kullanabilirsiniz.

Bir WordPress eklentisinin nasıl kurulacağını bilmiyorsanız yeni başlayanlar için hazırlanan WordPress eklenti kurulumu adlı klavuzları incelemenizi öneririz.

2- Ödeme ve İndirme

Şimdilik PayTR kullanmaktayız. Lütfen yalnızca güvenli çevrimiçi ödemeleri kabul ettiğimizi unutmayın

Havale ile yapılan ödemelerde indirme bağlantısı 15-30 dk. içinde aktif hale gelmektedir. Kredi kartı ödemelerinde ödeme işlemi başarılı olduktan sonra hemen hesabım/indirmeler bağlantısından ürün/ürünleri indirebilirsiniz. Yinede herhangi bir sorunla karşılaşır iletişim bölümden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lütfen çoğu ürün için ücretsiz güncelleme sağlamadığımızı unutmayın. Bu nedenle indirme linkleri sadece 7 gün boyunca geçerlidir.

Lütfen dijital ürünlerin tüm versiyonlarını saklamadığımızı unutmayın. Ürünün bir kopyasını kaybetmeniz durumunda, alternatif indirme bağlantıları yalnızca imkanımız varsa ve kendi takdirimize bağlı olarak tarafımızdan sağlanabilir.

3- Ürün Güncellemeleri

Satın aldığınız ürün güncellenmişse bunu size e-posta yoluyla bildiririz. E-posta alabilmeniz için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Herhangi bir müşterimiz hangi ürünü satın almışsa o ürün için kendisine otomatik e-posta yollarız.

Bu ürünleri otomatik olarak güncellemek için gerekli dijital ürünleri satın aldığınızda lisanslama veya deneme / ticari anahtarlar sağlamayız. Web sitesinde sunulan tüm ürünler, sınırsız sayıda web sitesinde (alan adı) lisans anahtarlarını girmeden tam olarak çalışır.

Ürünün en son sürümünü web sitemizde bulamadıysanız, geri bildirim formu aracılığıyla bir talep gönderebilir, çevrimiçi sohbet yoluyla veya ürün sayfasına bir yorum bırakabilirsiniz. Sonraki güncellemelerde ürünün yeni bir sürümü eklenecektir.

quckan.com’dan ne kadar çok ürün alırsanız, indirme başına maliyet o kadar ucuz olur. Ürünün güncel bir sürümünü ancak yeniden satın alabilirsiniz. Ücretsiz güncellemeler sağlamıyoruz. Ürün güncellemesini indirmek için tekrar ürünü satın almanız gerekecek. Bununla birlikte, ürünü satın aldıktan sonraki 1-7 gün içinde, bir destek bileti oluşturursanız size ücretsiz bir güncelleme sağlayacağız.

Hayır, güncellenmeyecek. Ürünleri WordPress yönetici paneli aracılığıyla otomatik olarak güncellemek için gereken lisans anahtarlarını sağlamıyoruz. Ürünü güncellemeniz gerekiyorsa, tekrar indirmeli ve güncellemeyi manuel olarak gerçekleştirmelisiniz. Otomatik güncellemeler almak istiyorsanız, ürünü doğrudan geliştiricisinden satın almalısınız.

Temaları ve eklentileri 2-3 günde bir güncelliyoruz. Web sitesindeki ürün sürümü yeni değilse, büyük olasılıkla sonraki güncellemelerde güncelleyeceğiz. Ancak bazen satın alınan ürünlerin bulunduğu hesaplara erişimimizi kaybediyoruz veya geliştirici sitesindeki aboneliğimiz sona eriyor ve yenilemeyi planlamıyoruz .

Bu durumda site en son ürün sürümüne sahip olmayabilir. WordPress’in en son sürümüyle maksimum uyumluluk için, en son güncellenen ürünleri satın almanızı öneririz, bunların listesini son güncellemeler sayfasında bulabilirsiniz.

Evet, talebinizi bize iletebilirsiniz ve en kısa sürede ürünleri sizin için güncellemekten memnuniyet duyarız. Lütfen her ürünün son sürümünün ekleneceğine dair bir garanti vermediğimizi unutmayınız.

Evet, güncellemelerden haberdar olur olmaz en son sürümü indirip ürünü güncelliyoruz. Genellikle 2-4 iş günü içinde ürünleri tekrar satın almanız için güncelleriz.  Ancak talep üzerine ürünleri hemen güncellemediğimizi lütfen unutmayın.

4- Kurulum ve Kullanım

Bir ürün satın almadan önce, barındırma hizmetinizin aşağıdaki minimum gereksinimleri karşıladığından emin olun:

1- Apache veya NGINX tabanlı web sunucusu

2- PHP 7.0 veya 7.2 sürümü (7.1, 7.3, 7.4 sürümleri uyumlu olmayabilir)

3- MySQL veya MariaDB veritabanı ( MySQL için 5.7 veya üstü, MariaDB için 10.1 veya üstü )

4- Apache mod_rewrite modülü

İstediğiniz kadar. Eklenti ve temalar GPL lisanslıdır, böylece bunları istediğiniz kadar sitede istediğiniz sıklıkta dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Sınırsız. Web sitemizdeki ürünlerde alan adına lisanslama yoktur, GPL lisansı mevcuttur. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Evet kurulum desteği sağlıyoruz. Bizden satın aldığınız tema ve eklentilerin kurulumunda sorun yaşıyorsanız, iletişim formu yada destek bileti oluşturarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bizden satın aldığınız tema ve eklentilerin kurulumunda sorun yaşıyorsanız yapabilecekleriniz;

Buradaki iletişim formunu kullanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yada satın aldığınız ürünün sayfasına gidin Satıcı bilgileri » Destek talebi oluştur butonuna tıklayarak, destek talebinde bulunabilirsiniz.

5- Güvenlik ve Garantiler

Tüm ürünlerimizin canlı bir demosu bulunmaktadır, böylece siz (müşterilerimiz) ne satın aldığınızı kontrol edebilirsiniz. Tema ve eklentilerimizi doğru bir şekilde kontrol etmenizi ve destek e-postamız, canlı sohbet, sosyal medya veya bloglarımızda sorular sormanızı tavsiye ederiz. 

Süper cana yakın ve uzman destek mühendislerimiz, ürünlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır. Ayrıca destek@quckan.com adresine bir e-posta gönderebilir veya bu iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ürünümüzü beğenmezseniz veya sorun yaşamanıza neden olursa, orijinal satın alma işleminizden itibaren geri iade politikası uyarınca size 30 gün içinde %100 geri ödeme yapmaktan memnuniyet duyarız.

Web sitemizde satışı yapılan tüm ürünler %100 orijinaldir. Kendi temamız da GPL lisanslıdır. Dosyalarda herhangi bir değişiklik kesinlikle yapmayız. Tüm temaları ve eklentileri üreticilerin web sitesinden indiriyoruz, web sitemize yüklüyoruz. Üçüncü taraf kaynaklardan indirilen hiçbir ürünü satmayız. Web sitemizdeki ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

6- Lisans ve DMCA

Kısaca GPL Lisansı, satın alınan ürünlerin sınırsız kullanım haklarının olduğu lisanstır.

GPL (General Public License), Türkçesiyle Genel Kamu Lisansı özgür yazılımlarda kullanılması amacıyla geliştirilmiş bir yazılım lisansıdır. İlk defa 1989’da Richard Stallman tarafından hazırlanan lisans daha sonrasında Özgür Yazılım Vakfı tarafından revize edilerek geliştirilmiş ve son haline kavuşmuştur.

Malesef hayır, lisans anahtarlarını satmıyoruz, kiralamıyoruz ve onaylamıyoruz. Web sitemizde satışta olan tüm ürünler Genel Kamu Lisansı (GPL) altında lisanslıdır. Yalnızca üreticiden otomatik güncelleme ve desteğe ihtiyacınız varsa, lisans anahtarlarına ihtiyacınız vardır.

Evet, yasaldır. Web sitemizdeki tüm dijital ürünler GNU GPL lisansı altında yayınlanmaktadır.

Lütfen bu uyarıları dikkate almayın. Geliştiriciler, eklentilerin ve temaların otomatik olarak güncellenmesi için sizden kayıt olma talebinde bulunur. Bu uyarılar eklentilerin ve temaların çalışmasını engellemez. Buradaki eklenti ile bu uyarıları kapatabilirsiniz.