FileBird – WordPress Media Library Folders

Açıklama

WordPress medya kitaplığında binlerce dosyanız mı var? Ve onları yönetmekte sorun mu yaşıyorsun? FileBird WordPress Ortam Kitaplığı Klasörleri eklentisi, WordPress ortam kitaplığınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için doğdu;)

Bir site geliştirmek, site veritabanınıza her gün resimler, videolar, sesler, PDF, txt, docx, .ect gibi tonlarca yeni medya dosyası ekleyeceğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, sitenizin binlerce dosya depolaması gerekecektir. Varsayılan WordPress medya veritabanında, dosyaları mantıklı bir şekilde düzenleyemezsiniz ve bunu kendi bilgisayarınızda dosyalarınızla yaptığınız gibi yapabilmeyi dilersiniz, değil mi? WordPress sitenizde belirli bir yüklenmiş dosyayı aramak istediğinizde, onu nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz?

FileBird – WordPress Ortam Kitaplığı Klasörleri, engelin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için doğdu. Bu eklenti, dosyalarınızı sitenizin medya kitaplığında kolayca organize etme yeteneği sağlar. Elinizdeki bu araçla, medya kitaplığınızdaki binlerce görüntü, ses, video ve diğer dosyaları yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

WordPress’te dosyaları yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dosyaları / klasörleri yüklemek veya taşımak için yalnızca sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu, medya dosyalarınızı yerleştirmek için harcadığınız zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Klasörlerinizin hiyerarşik görünümü, belirli klasörleri bir göz açıp kapayıncaya kadar hızlı bir şekilde bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *