Telif Hakkı Politikası

DİKKAT! Bu web sitesi telif hakkıyla korunan hiçbir materyal içermez ve telif hakkıyla korunan hiçbir dosyayı barındırmaz. Web sitesinde yayınlanan tüm ürünler %100 GNU Genel Kamu Lisansı altında veya bizzat yapımcısı tarafından yayınlanmaktadır.

quckan.com web sitesinde bulunan WordPress eklentileri ve temaları, Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında ücretsiz olarak dağıtılabilir.

Yanlış bir telif hakkı ihlali bildiriminin kişisel sorumluluğa yol açabileceğini dikkatinize sunarak, bu yönde bir talepte bulunmadan önce bir yasal danışmandan tavsiye almanızı öneririz.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

quckan.com web sitesinde iyi niyetli bir şekilde telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, bunu bize e-posta yoluyla bildirmeniz gerekir. Özellikle, talebinizin aşağıdaki hususları içerdiğine lütfen dikkat ediniz;

  1. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkın sahibi yada onun adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
  2. Telif hakkınızı ihlal edildiğini iddia ettiğiniz içeriğin web sitemizdeki yerini belirten bir tanımlama (URL v.b.)
  3. Söz konusu içeriğin telif hakkınızı nasıl ihlal ettiğine ilişkin iddianıza yönelik ayrıntılı açıklama
  4. İhtilaflı kullanıma, telif hakkı sahibi veya kanuni yetkilisi tarafından yetki verilmediğine yönelik beyanınız
  5. Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen materyalin sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan beyanda bulunmanın cezası olduğuna dair bir açıklama
  6. Geçerli e-posta adresinizi ve iletişim bilgileriniz (adresiniz ve/veya telefon numaranız)
Telif hakkı ihlaline yönelik herhangi bir talebiniz varsa, bilgi@quckan.com e-posta adresine mail gönderebilirsiniz.

Telif hakkı sahiplerinin fikri mülkiyetlerini çevirimiçi olarak yönetmelerine yardımcı olacak bilgiler sağlıyoruz. Birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız ve bizi bilgilendirmek istiyorsanız, Yardım Merkezimizde bildirim gönderme ve yanıt verme politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

quckan.com, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen materyali inceleme ve ihlal edip etmediğini bağımsız olarak belirleme hakkını saklı tutar.