Bellevue Hotel Bed and Breakfast Booking Calendar Theme

Açıklama

Bellevue Teması, birinci sınıf bir WordPress temasından bekleyeceğiniz her şeyi içerir ve harika bir Otel veya Pansiyon web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Bellevue Teması, rezervasyon sürecini basitleştirmenize ve otomatikleştirmenize, güzel tasarımla ziyaretçilerinizi etkilemenize ve uygunluk takvimleri, yerleşik formlar ve satın alma sayfaları ile müşterileri dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Bellevue otel teması, oteller ve tatil köyleri için profesyonel bir WordPress temasıdır. Bu otel WordPress teması, eksiksiz bir rezervasyon sistemi, müsaitlik takvimi ve WooCommerce aracılığıyla yapılan ödemeleri içerir.

Otelinizin en iyi özelliklerini sergilemek için mükemmel olan etkileyici bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, bir sonraki ziyaretlerini veya etkinliklerini planlamayı kolaylaştıran sezgisel bir arayüz aracılığıyla müsaitlik durumunu kontrol edebilir ve rezervasyon yapabilir.

Etkileşimli bir harita, konukların yollarını bulmalarına yardımcı olurken, sosyal medya entegrasyonu, fiziksel olarak tesiste olmadıklarında bile markanızla etkileşimde bulunmalarını sağlar.

Bu ürün için yorumları kabul ediyoruz. Biraz daha aldığımızda onları yayınlayacağız

Bir değerlendirme yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *