BabySitter Lite Teması Ücretsiz WordPress Çocuk Mağazası Teması

Profesyonel hizmetleri sergilemek için bir web sitesi oluşturmak, çocuklar için bir web sitesi oluşturmakla karşılaştırıldığında kolay bir iş olabilir. Çocuklar için bir web sitesi oluştururken, gençlere hitap edecek bazı ilgi çekici faktörleri, onlara iyi gelen şeyleri ve yaşlarına hitap edecek uygulamaları göz önünde bulundurmak önemlidir. Kitlenizin ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin olmak için, genç kitlenizi göz önünde bulundurarak oluşturulmuş  bir çocuk teması seçmek çok zordur. Ücretsiz WordPress BabySitter Lite teması tamda bunun için tasarlandı.

Çocuklarınız yoksa, çocuklar için bir web sitesi oluşturmak zor bir iş olabilir. Böylece ne tür bir tasarımın en çekici web siteleri ve ebeveynler için güvenilir platformlar olacağı konusunda hiçbir fikriniz olmayacak. Çocuklar için bir web sitesi dediğimizde, oyuncak resimler, parlak ve eğlenceli düzenler, çocuksu unsurlar, sevimli animasyonlar ve sevimli çocuk fotoğrafları gibi bazı standart uygulamaları kasdetmekteyiz.

Tüm bu standartlar ücretsiz olarak, geliştiricilerin veya tasarımcıların yardıma ihtiyaç duymadan ve kurulum için fazla zaman gerektirmeyen bir şablonda bulunursa? Eğitim merkezleri, anaokulları, bebek bakıcıları, oyuncak mağazaları, çocuk giyim mağazaları, sağlık hizmetleri ve kreş için en iyi şablon WordPress’in ücretsiz Babysitter Lite temasıdır.

SKT Themes ekibi, sadece web sitesi oluşturmak ve size basit bir platform sağlamak için ücretsiz WordPress Çocuk mağazası teması tasarladı. Tema, profesyonel görünümlü bir web sitesinin yanı sıra çocuksu görünen bir web sitesi oluşturmak için gereken tüm temel özelliklere sahiptir.

İyi haber şu ki, şablon işinize büyük ölçekte fayda sağlayacak mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Ayrıca şablon, e-ticaret desteğiyle birlikte gelmektedir. Yani daha fazla para kazanma şansını artıracak WooCommerce entegrasyonu. Ayrıca şablon, WordPress eklentilerini de desteklemektedir. Babysitter Lite temasının nasıl göründüğü konusunda hala kafanız karıştıysa, demoyu inceleyebilirsiniz.

Babysitter Lite teması, tüm çocuk ve bebek mağazaları için uygun, hızlı ve ücretsiz bir e-Ticaret şablonudur. Ayrıca çocuklara yönelik alet dükkanı, çocuk kıyafetleri, oyuncak mağazaları, bebek bakımı ürünleri mağazaları ve daha fazlası için mükemmeldir. Bebeklerle ilgili ürünleri çevrimiçi satmak isteyen bir kişi veya tasarımcılar bu şablonu seçebilir. Daha güçlü işlevsellik için ödeme yöntemi, randevu rezervasyon eklentisi ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz BabySitter Lite WordPress temasının temel amacı, teknik becerisi olmayan bir kişinin veya bir uzmanın ona sayısız ürün ekleyip satabilmesi için en kolay platformu sağlamaktır. Bununla birlikte, tasarım basit ama zariftir. Böylece düşüncelerinize çok güçlü bir şekilde hitap etmek için multimedya içeriği ekleyebilirsiniz. Bu temayla, bazı çevrimiçi çocuk etkinlikleri de başlatabilirsiniz.

Etkinlikler hakkında detaylar ekleyebilir ve online giriş ücreti alabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinin çoğu tarafından desteklenmektedir. Çocuk blogları ve sağlık blogları için kullanılabilir. Şablon tüm tarayıcılarda çalışacaktır. SKT Temaları güncellenmiş ve geçerli kod kullandığınızdan emin olduğu için web siteniz Goggle arama motorlarında daha hızlı görünecektir.

Çocuklara giysiler, elbiseler, oyuncaklar, sağlık ürünleri, kozmetik ve daha fazlasını gösterebilirsiniz. Tüm gezinme düğmeleri kullanıcı dostu olduğu için kullanıcılar çok kolay alışveriş yapabilmektedir. Bir çocuk bile web sitenizde yaşlılardan yardım almadan bir sayfadan diğerine gezinebilir. Şablon, Elementor sayfa oluşturucunun tüm özelliklerini desteklediğinden, yeni başlayanlar güncelleme veya önizleme düğmesine basmadan özellikleri doğrudan sayfadan düzenleyebilir.

WordPress temalarının nasıl yükleneceğini bilmiyorsanız WordPress tema ekleme sayfamızı daha fazla tema için ücretsiz WordPress temaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

BabySitter Lite teması, ücretsiz WordPress çocuk teması arayan kişi yada yazılımcılara yardımcı olacağını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress eğitimleri için YouTube kanalımıza abone olun. Bizi Instagram, Twitter ve Facebook‘ta da bulabilirsiniz.

BabySitter Lite teması hangi siteler için uygundur?

İnternetteki varlığınızı hemen göstermeye başlamak için okul, kreş, çocuk mağazası, anaokulu, bebek bakımı ve diğer çocuk organizasyonları için tasarlanmış ücretsiz bir Çocuk mağazası temasıdır.

Hangi eklentiler desteklenmektedir

E-ticaret için WordPress WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumludur. Elementor, WPBakery sayfa oluşturucu, Yoast SEO, contact form 7, RankMaths ve daha fazlasıyla mükemmel çalışmaktadır.

WordPress’in hangi sürümüyle uyumludur?

BabySitter Lite teması mevcut WordPress sürümü ve PHP sürümü tarafından desteklenmektedir.

WordPress Widget desteği varmı?

Evet sayısız widget desteklenmektedir.

Kullanımı Güvenli midir?

Evet güvenlidir. Çünkü, en son ve güncellenmiş kodlarla oluşturulmuştur.

SEO uyumlu mu?

Evet SEO uyumludur. Yoast SEO ve RankMaths eklentileriyle mükemmel çalışır.

Unutmayın yorum yazarsanız okurum soru sorarsanız cevaplarım

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *