About Us

Biz Kimiz?

Web dünyasında başarıya ulaşmak ve iz bırakmak için güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmanız gerekir. Bugüne kadar kullanılan en iyi platformlardan birisi wordpress olarak kabul edilmektedir.

quckan.com yeni başlayan kişilerin kendi web sitelerini oluşturmak için WordPress’i nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine yardımcı olmak ve düşük fiyatlarla tema ve eklenti satmaktadır.

Bugün, quckan.com® en popüler WordPress eğitim sitelerinden birisidir ve WordPress’le ilgili yazılı, görsel ve video’lu dersler yayınlamaktadır.

Neler Öğretiyoruz?

  1. WordPress eğitimi
  2. Seo optimizasyonu
  3. Dijital pazarlama

Misyonumuz

WordPress’e yeni başlayan kişilerin daha iyi bir çevirimiçi varlığa sahip olmasını sağlamak amacıyla, popüler ve en çok satan ücretli tema ve eklentilere daha uygun fiyata sahip olmalarını sağlamak.

Bunun için üreticilerinden lisanslı ürünler satın alarak Türkiye’nin en büyük WordPress tema ve eklenti pazarını hizmetinize sunuyoruz.

Yazılımcıların WordPress’le ilgili ürettikleri dijital ürünleri tema ve eklenti pazarımızda yayınlayarak daha çok kazanmalarını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

İlerde aynı hedefe bağlı tutkulu insanlarla Türkiye’nin en büyük WordPress tema ve eklenti pazarını oluşturmak.

İlham veren, yetenekli yazılımcılar tarafından iyi tasarlanmış, çok fonksiyonlu, zengin seçenekli WordPress temalarını ve eklentilerini çok sayıda insanın satın alabileceği şekilde uygun fiyata sunabilmek.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü en iyi WordPress premium tema ve eklentilerine çok düşük bir fiyata sahip olmak, virüs ve kötü amaçlı kod içermeyen %100 orjinal dosyalara ulaşmak, ürünlerin en son sürümlerini indirmek ve geri ödeme garantisine sahip olmak için bizi tercih etmelisiniz.

Hiç bir yerde bulamayacağınız sürekli güncellenen profesyonel dijital ürün ve hizmetlerle fikirlerinizi hayata geçirin.

Örnek demolarla saniyeler içinde kendi çevirimiçi varlığınızı oluşturabilir internetteki varlığınızı sağlamlaştırabilirsiniz.


Çekirdek kadromuz

Harika alışveriş deneyiminizin arkasındaki insanlar

team-member
Şenol Güçkan

Kurucu

senol@quckan.com

Sizde ekibimizin harika bir üyesi olun

Lütfen aşağıdaki formu kullanarak CV’nizi bize gönderin:

Daha fazla sorularınız mı var? Lütfen İletişim formunu kullanın ve bize sormaktan çekinmeyin.