WP Rocket

9 Şubat 2021

Birkaç Tıklamayla Web Sitenizi Hızlandırın

WP Rocket, dünyadaki en güçlü önbellek eklentisidir . WordPress sitenizin, SEO sıralamalarınızın ve dönüşümlerinizin hızını artırmak için kullanın. Kodlamaya gerek yok. WP Rocket kullanmanın en iyi yanı, WordPress önbelleğinizi proaktif olarak arka planda oluşturmasıdır, böylece kullanıcılarınıza her zaman önbelleğe alınmış bir sürüm sunulur. Ayrıca, önbellek dosyalarını tek bir tıklama ile temizlemeyi çok kolaylaştırır.

Yüksek performans

Hiç bu kadar hız görmediniz. WP Rocket, aktivasyonun hemen ardından sitenizin yükleme süresini iyileştirir.

Kullanımı kolay

WP Rocket, web performansı en iyi uygulamalarının %80’ini otomatik olarak uygular. Kurmak ve ondan yararlanmak için roket bilimcisi olmanıza gerek yok.

Web Sitesi Hızı Neden Önemlidir?

Bir web sitesini ziyaret edenlerin %40’ı, yüklenmesi 3 saniyeden fazla sürerse siteden ayrılır. Bu nedenle her web sitesi hız için optimize edilmeli ve özünde güçlü bir önbellek sistemi bulunmalıdır. Bu bir sır değil: Hızlı bir sitenin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alma olasılığı daha yüksektir. Sayfa hızının bir SEO sıralama faktörü olmasıyla, sayfalarınız ne kadar hızlı yüklenirse, Google (ve ziyaretçileriniz) onları o kadar çok sevecektir.

Daha Fazla Ziyaretçi

Çok hızlı sayfalara göz atmayı sevecekler

Daha iyi SEO

Google ve diğer arama motorları daha hızlı siteleri sıralamada yukarı çeker

Daha Fazla Dönüşüm

Çarpıcı bir web performansı, dönüşümleri ve geliri artırır!

Herkesin Hızlı Bir Web Sitesine İhtiyacı Var

Kişisel bloglardan büyük e-ticaret mağazalarına kadar, WP Rocket tüm hızlı web sitelerinin kalbinde yer alır

Blogcular için

Harika SEO dostu içerik yazıyorsunuz ancak blogunuzdaki hemen çıkma oranı devreye girmeye devam ediyor. WP Rocket ile blogunuzu daha hızlı hale getirin ve okuyucularınızı ekrana yapıştırın!

Serbest Çalışanlar ve Ajanslar için

Güzel WordPress siteleri oluşturmak yeterli değildir: ayrıca hızlı yüklenmeli ve dönüştürülmelidir. Siz müşterileriniz için harika siteler oluşturmaya odaklanırken WP Rocket’ın hız optimizasyonuyla ilgilenmesine izin verin.

E-ticaretiniz için

Tüketicilerin %57’si, yüklenmesi 3 saniyeden fazla süren siteleri terk etmektedir. E-Ticarete özel optimizasyonları sayesinde WP Rocket, çevrimiçi mağazanızın yıldızlara ulaşmasını sağlayabilir.