Elementor Pro

10 Şubat 2021
Elementor Pro
Hepsi Bir Arada Çözüm

Web tasarım iş akışınızın her yönünü tek bir yerden kontrol edin.

Görsel Tasarım

Basit. Güçlü. Esnek. %100 görsel tasarımın gücünü yaşayın.

Daha Hızlı Performans

Daha hızlı yüklenen web siteleri oluşturun ve bunları oluşturma sürecini hızlandırın.

Serbest Çalışanlardan Ajanslara Profesyoneller İçin Üretildi

TASARIM

WordPress’te Mükemmel Piksel Tasarım

Mükemmel piksel tasarımı sunan, ancak %100 temiz kod üreten tek eksiksiz tasarım platformu. Tasarım vizyonunuzu alın ve onu özel yapım çarpıcı bir web sitesine dönüştürün.

PAZARLAMA

Daha Fazla Trafik, Potansiyel Müşteri ve Dönüşüm Alın

Formları görsel olarak tasarlayın, en sevdiğiniz pazarlama araçlarına entegre edin ve daha fazla trafik, potansiyel müşteri ve dönüşüm oluşturun.

GELİŞTİRME

Uzatılabilir ve Geliştirici Dostu

Binlerce geliştirici, Elementor açık kaynak projesine katkıda bulundu, temalar, eklentiler ve ürünler oluşturdu ve işlevselliği daha da genişletti.

Hayal Edebileceğiniz Herhangi Bir Web Sitesi Oluşturun

Elementor sizin için yapıldı. Tasarımcılar, geliştiriciler, pazarlamacılar ve girişimciler. Çarpıcı açılış sayfaları oluşturun, bir blog tasarlayın, çevrimiçi mağazanızı özelleştirin – her şey elinizin altında!

Güvenebileceğiniz Özellikler

TEMA OLUŞTURUCU

Site Oluşturmaya Yönelik Görsel Kılavuz

Site bölümlerinizin her birine (üstbilgi, altbilgi, ürün sayfası ve daha fazlası) doğrudan Editör içinden kolayca erişin ve tasarlayın. Görsel Tema Oluşturucu ile iş akışınızı kolaylaştırın, kontrolü ele alın ve sonuçlarınızı geliştirin.

POPUP OLUŞTURUCU

Harika WordPress Popup’ları Tasarlamaya Başlayın

Göze çarpan ancak site tasarımınızın geri kalanıyla tamamen tutarlı olan pop-up’lar oluşturun. WordPress içeriğini pop-up’larınıza entegre ederek ziyaretçinizin deneyiminin ayrılmaz bir parçası haline getirin.

WİDGET’LAR

80’den Fazla Tasarım Öğesinin Keyfini Çıkarın

Daha fazla trafik, potansiyel müşteri ve dönüşüm oluşturmanıza yardımcı olan eksiksiz özel araç setinden yararlanın. Artık düzinelerce eklentiye ihtiyacınız yok.

WORDPRESS EKOSİSTEMİ

Herhangi Bir Tema ve Eklentiyle Mükemmel Çalışır

Elementor hemen hemen her WordPress teması ve eklentisiyle sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece en sevdiğiniz araçları kullanmaya devam edebilir ve çalışmanızı bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Gerçekten Küresel Bir Olgu

Elementor, tüm sınırları aşarak dünyadaki tüm WordPress kullanıcılarına ulaştı. 50’den fazla dilde mevcuttur, WPML ve Polylang gibi çeviri eklentileriyle uyumlu eksiksiz RTL desteği sunar.